*از جنگ ، جنگ افروز ،جنگ به پا کن، جنگ طلب، آتش جنگ دامن زن، شعار جنگ بده، ادامه دهنده ی جنگ بيزارم. پکيدم (فعل اصفهانی) تا امروز تا بتونم بالاخره بيام به روز شم و اين جمله رو بنويسم.

** "چطور می تونم صدا رو در یک نقاشی به تصویر بکشم؟"("how can i show sound in a drawing?") مازن ساکن بیروت است و وبلاگ نویس. نقاشی های زیبایی کشیده و در وبلاگش گذاشته از حوادثی که در روزهای اخیر در بیروت لبنان اتفاق افتاده. حتما یه سر بزنید. وبلاگ به انگلیسی است و گاهی هم نوشته های تصاویر به فرانسه نوشته شده.
منبع: KERBLOG*** امروز سومین روز اعتصاب غذاست برای آزادی زندانیان عقیده ی در بند. به امید روزی که کسی به خاطر داشتن عقیده ی متفاوت اسیر و در بند تاریکی نشه.
عکس روز اول. منبع : ادوار نیوز


****تازه از فرودگاه برگشتم خونه. تنها. همسر هم نیست تا بار این دلتنگی رو کم کنه. خواهرم و پسرکش الآن باید سوار هواپیما بشند. غمگینم. به خاطر دلتنگی عزیزترین هام که رفتند. غمگینم به خاطر لبنان و مردم بی گناه دو طرف ماجرا. به خاطر خودخواهی یه مشت بی مغز، بی شعور، نفهم الدنگ الاغ جنگ افروز ( دلم حال اومد با فحش). غمگینم به خاطر کسانی که به خاطر اساسی ترین حق انسانی خودشون یعنی آزادی بیان و اندیشه در بندند.Comments: Post a Comment


تماس با من

دوستانآرشيو

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

Weblog Commenting by HaloScan.com